keka

keka dla Mac

Zapomnij o problemach ze skompresowanymi plikami

Keka to darmowy program do kompresowania i rozpakowywania spakowanych archiwów. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty.Twórcy keka postawili przede wszystkim na funkcjonalność. Program posiada bardzo prosty interfejs, zaskakuje jednak... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo obsługiwanych formatów
  • Możliwośc dowolnej konfiguracji

Wady

  • Nie dodaje opcji kompresji do menu kontekstowego

Dobry
7

Keka to darmowy program do kompresowania i rozpakowywania spakowanych archiwów. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty.

Twórcy keka postawili przede wszystkim na funkcjonalność. Program posiada bardzo prosty interfejs, zaskakuje jednak ilością obsługiwanych formatów. Potrafi on dekompresować pliki z rozszerzeniem RAR, 7z, LZMA, ZIP, TAR, GZIP, BZIP2, ISO, EXE, CAB, PAX, ACE. Natomiast jeśli chcemy stworzyć skompresowane archiwum, do dyspozycji mamy formaty 7z, ZIP, TAR, GZIP, BZIP2.

Keka posiada rozbudowane opcje konfiguracji. Możemy wybrać miejsce gdzie ma być zapisywany plik wyjściowy oraz określić co ma być w nim zawarte. Po skończonej kompresji/dekompresji keka może usunąć pliki wyjściowe. Mamy także możliwość zabezpieczenia archiwum hasłem i zaszyfrowania jego nazwy.

Keka to bardzo dobre i darmowe rozwiązanie problemów z kompresją i dekompresją plików. Program jest bardzo wszechstronny i sprawdza się znakomicie.

keka obsługuje następujące formaty

Compress: 7Z, ZIP, TAR, GZIP, BZIP2
Decompress:: RAR, 7Z, LZMA, ZIP, TAR, GZIP, BZIP2, ISO, EXE, CAB, PAX, ACE (PPC)

Najczęściej pobierane Kompresja plików na mac

keka

Download

keka 1.0.3

Opinie użytkowników o keka

Sponsorowany×